Tibb, gözəllik və bədənə qulluq sahəsindəki yeniliklərə böyük maraq
Mən nevropatoloqam və əsasən birbaşa öz işimə aid olan dərmanlar və məhsullarla maraqlanıram. Həmkarlarımı və məni ilk növbədə tibb, gözəllik və bədənə qulluq sahəsindəki yeniliklər cəlb edir. Bugünkü sərgi sayəsində biz sərginin gözəllik və bədənə qulluq zonası ilə uğurlu şəkildə tanış olduq.
Yunanıstanın “Aphrodite” şirkəti mənim diqqətimi cəlb etdi. Mən onun mütəxəssisləri ilə məsləhətləşdim və hətta onların təqdim etdikləri məhsulları satın aldım.
Biz bu sərgiyə dəvət əsasında gəldik. Sərginin təşkilini ayrıca qeyd etmək istərdim. Bu tədbirin böyük üstünlüyü ondan ibarətdir ki, o, bütün ekspozisiyaların əyani şəkildə öyrənilməsini təmin edir, sizin məhsullar və işgüzar təkliflər ilə ətraflı şəkildə tanış olmağınıza, habelə yerli və xarici şirkətlərin nümayəndələri ilə ünsiyyət qurmağınıza imkan yaradır. Bununla belə, mən istərdim ki, gələcəkdə iştirakçı şirkətlərin sayı artsın. Biz xarici şirkətlərin ekspozisiyalarının çeşidinin daha da genişlənməsini istəyirik.
Mən hesab edirəm ki, bu cür tədbirlər mütəmadi olaraq keçirilməlidir. Şəxsən mənim üçün bir həkim kimi hər hansı yeni məhsulu görmək və öyrənmək həmişə maraqlı olur.

Great interest in innovations in the field of medicine and beauty
I am a neurologist, and I am mainly interested in drugs and products related directly to my work. My colleagues and I are primarily attracted by innovations in the field of medicine and beauty. Thanks to today's exhibition, we successfully got acquainted with the beauty zone of the exhibition.
My attention was drawn to the Greek “Aphrodite” company. I consulted with its specialists and even purchased the products presented by them.
We came to the exhibition by invitation. Separately, I would like to note the level of organisation of the exhibition. The big plus of this event is that it provides a spectacular study of all expositions, allows you to get acquainted with products and business offers in detail, as well as to communicate with representatives of local and foreign companies. However, I would like the number of participating companies to increase in the future. We want further expansion of variety of foreign expositions.
I believe that such events should be held on a regular basis. Personally, as a doctor, it is always interesting for me to see and learn any new product.