Seminarlar və konfranslar marağa səbəb oldu
Mən 2013-cü ildən bəri təhsil sahəsində çalışıram. Mənim ixtisasım insanların təhsil sahəsinə marağını artırmaqdır - və mən həmişə vurğulayıram ki, təhsil cəmiyyətin həyatında mühüm rol oynayır. Sərgini ziyarət etməkdə məqsədim gözəllik, bədənə qulluq və tibb sahəsindəki yeniliklərlə tanış olmaq istəyim ilə bağlıdır. Burada beynəlxalq brendlərlə yanaşı, Gözəllik və bədənə qulluq sahəsində işləyən yerli brendləri də gördüm.
Mən bu sərgi haqqında məlumatı Bakı Ekspo Mərkəzinin vebsaytından alıram və bu, çox rahat bir üsuldur. Onu da qeyd etmək istəyirəm ki, sərgi yüksək səviyyədə təşkil olunub, burada tibbi avadanlıqlarla yanaşı, gözəllik və bədənə qulluq, dəriyə qulluq, saça qulluq və s. üçün müxtəlif məhsulların təqdimatına da diqqət yetirilir.
Mənim diqqətimi əsasən yerli seminar və konfranslar, təcrübəli peşəkar mütəxəssislərin müxtəlif mövzularda çıxışları, müasir innovasiyaların və video məlumatların təqdimatları və müzakirələr cəlb etdi.
Mən “Gazelli” markalı məhsulların istehlakçısıyam. Eyni zamanda, mən burada onların çeşidinə daxil olan yeni məhsullarla tanış oldum.

Интерес вызвали семинары и конференции
Я работаю в сфере образования с 2013 года. Моя специализация связана с повышением интереса людей к сфере образования – и я всегда подчеркиваю, что образование играет важную роль в жизни общества. Цель посещения выставки связана с желанием ознакомиться с инновациями в области красоты и медицины. Здесь, наряду с международными брендами, увидела и местные бренды, работающие в сфере Beauty.
Информацию об этой выставке я получаю с сайта Baku Expo Center, что очень удобно. Также хочу отметить, что выставка организована на высоком уровне, где наряду с медицинским оборудованием внимание уделено презентации различных товаров для красоты, ухода за кожей, волосами и пр.
В основном мое внимание привлекли местные семинары и конференции, выступления опытных специалистов на разные темы, презентации современных новинок, видеоинформация и дискуссии.
Я потребитель продукции Gazelli. В то же время здесь я ознакомилась с новинками, которые есть в их ассортименте.