Mən gözəllik, bədənə qulluq və tibb sahəsində yeni tendensiyalarla maraqlanıram
Mən Tibb Universitetində dərs deyirəm. Bundan əlavə, mən inyeksiya kosmetologiyası ilə məşğul oluram. Mən və həmkarım bu sərgiyə dəvət olunmuşduq. Uzun müddətdir ki, buraya gəlməməyimizə baxmayaraq, biz artıq gözəllik və bədənə qulluq sənayesinin məhsulları ilə tanış ola bilmişik. Mən xüsusilə gözəllik, bədənə qulluq və tibb sahəsindəki yeni tendensiyalar ilə maraqlanıram. Biz dəriyə qulluq üçün kosmetika nümunələrinin nümayiş olunduğu stendlərə baş çəkdik. Onların tərkibi məni həddindən çox maraqlandırırdı. Mən öz xəstələrimə hər hansı məhsulu tövsiyə etməzdən əvvəl, onu ilk növbədə öz üzərimdə sınaqdan keçirirəm, dərimin reaksiyasına diqqət yetirirəm. Ona görə də mən əvvəlcə şəxsi istifadə üçün məhsul satın almağa qərar verdim, həmin məhsul mənim ümidlərimi doğrultduğu təqdirdə, mən onu gələcək peşə fəaliyyətimdə istifadə edəcəyəm.
Bu cür sərgilər çox vacibdir. Biz, bir mütəxəssis olaraq, eyni vaxtda bir çox şirkət və onların məhsulları ilə tanış ola bilərik.
Mən gələcəkdə daha geniş əməkdaşlıq üçün brendləri və şirkətləri bu qəbildən olan sərgilərdə axtarıb tapmağı planlaşdırıram. Mən də istərdim ki, öz məhsullarını təqdim edən şirkətlərin sayı ildən-ilə artsın.

I am interested in new trends in the field of beauty and medicine
I am teaching at the Medical University. In addition, I practice injection cosmetology. My colleague and I were invited to this exhibition. Despite the fact that we have not been here for a long time, we have already managed to get acquainted with the products of the beauty industry. I am especially interested in new trends in the field of beauty and medicine. We visited stands with samples of skin care cosmetics. I was extremely interested in their composition. Before recommending something to my patients, I first test it on myself, and look at the reaction of my skin. Therefore, I decided to first purchase the product for personal use, and later, if the product meets my expectations, I will use it in my professional activities.
Such exhibitions are very important. As specialists, we can get acquainted with many companies and their products at one time.
I plan to find brands and companies for further cooperation at exhibitions of this kind in the future. I would also like the number of companies presenting their products to increase every year.