Alqinat maskalar - gözəlliyin əfsanəvi düsturu!
Ən yüksək keyfiyyətli məhsullara zəmanət verən “GL” brendi Rusiya bazarında yaxşı tanınır. Biz özəl fabrikimiz və iki laboratoriyamızda təxminən iyirmi ildir ki, peşəkar kosmetik məhsullar istehsal edirik. Hal-hazırda, şirkətimiz Rusiya, Qazaxıstan, Qırğızıstan, Belarus, Türkiyə və İranda yüz yetmiş şirkətə məhsul təchiz edir. Həmçinin alim və professorlar bizim ilə əməkdaşlıq edirlər və bu da məhsulumuzun son dərəcə ciddi məhsul olduğunu göstərir! İndi isə biz ilk dəfədir ki, Azərbaycana gəlmişik və konkret məqsədimiz var - bazarın genişlənməsi üçün tərəfdaş tapmaq.
Məhsulumuz hüceyrələrin regenerasiyasını stimullaşdırır, üzü mənfi ekoloji amillərin təsirindən qoruyur, dərini vitaminlərlə nəmləndirərək qidalandırır, iltihabı və dəri soyulmasını aradan qaldırır, üz nahiyəsinin konturlarını korrektə edir və dərinin həm möhkəmliyini, həm də elastikliyini artırır. Məhsulumuz istənilən dəri tipinə uyğundur.
Bu “Gözəllik” sərgisində gözəllik sənayesi üçün misilsiz təklifləri olan yeganə şirkət bizik - məsələn, biz burada alqinat maskalar nümayiş etdiririk. Bu hazır məhsul şirkətlərə müqavilə əsasında çatdırılır (qablaşdırma ya müəssisəmizdə, ya da müştərinin obyektində həyata keçirilir).
Biz İngiltərə, Fransa, Almaniya və Monakoda ixtisaslaşmış laboratoriyalar ilə sıx əməkdaşlıq edirik və bu əməkdaşlıq uğurlu qabaqcıl gözəllik məhsullarının hazırlanmasına təminat verir.

Alginate masks - the legendary formula of beauty!
The GL brand is well known to the Russian market, which guarantees the highest quality products. In our own factory and two laboratories, we have been producing professional cosmetic products for about twenty years now. At the moment, our company supplies products to one hundred and seventy companies in Russia, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Belarus, Turkey and Iran. Academics and professors cooperate with and work for us, which means that the products are extremely serious! Now, for the first time, we have visited Azerbaijan with a specific goal - to find partners for expanding the market.
Our products stimulate cell regeneration, protect the face from the effects of adverse environmental factors, moisturize and nourish the skin with vitamins, relieve inflammation and peeling, correct facial contours, give the skin firmness and elasticity, and much more. It is suitable for any skin type.
Here, at the Beauty exhibition, we are the only ones with our unique offers in the beauty industry - for example, exhibiting alginate masks. This is a finished product that comes to the company under a contractual agreement, and depending on the contract, the packaging is made at our or at the customer’s facility.
We work closely with specialized laboratories in England, France, Germany, and Monaco; this collaboration provides successful cutting-edge beauty products.