Alqinat maskalar - gözəlliyin əfsanəvi düsturu!
Ən yüksək keyfiyyətli məhsullara zəmanət verən “GL” brendi Rusiya bazarında yaxşı tanınır. Biz özəl fabrikimiz və iki laboratoriyamızda təxminən iyirmi ildir ki, peşəkar kosmetik məhsullar istehsal edirik. Hal-hazırda, şirkətimiz Rusiya, Qazaxıstan, Qırğızıstan, Belarus, Türkiyə və İranda yüz yetmiş şirkətə məhsul təchiz edir. Həmçinin alim və professorlar bizim ilə əməkdaşlıq edirlər və bu da məhsulumuzun son dərəcə ciddi məhsul olduğunu göstərir! İndi isə biz ilk dəfədir ki, Azərbaycana gəlmişik və konkret məqsədimiz var - bazarın genişlənməsi üçün tərəfdaş tapmaq.
Məhsulumuz hüceyrələrin regenerasiyasını stimullaşdırır, üzü mənfi ekoloji amillərin təsirindən qoruyur, dərini vitaminlərlə nəmləndirərək qidalandırır, iltihabı və dəri soyulmasını aradan qaldırır, üz nahiyəsinin konturlarını korrektə edir və dərinin həm möhkəmliyini, həm də elastikliyini artırır. Məhsulumuz istənilən dəri tipinə uyğundur.
Bu “Gözəllik” sərgisində gözəllik sənayesi üçün misilsiz təklifləri olan yeganə şirkət bizik - məsələn, biz burada alqinat maskalar nümayiş etdiririk. Bu hazır məhsul şirkətlərə müqavilə əsasında çatdırılır (qablaşdırma ya müəssisəmizdə, ya da müştərinin obyektində həyata keçirilir).
Biz İngiltərə, Fransa, Almaniya və Monakoda ixtisaslaşmış laboratoriyalar ilə sıx əməkdaşlıq edirik və bu əməkdaşlıq uğurlu qabaqcıl gözəllik məhsullarının hazırlanmasına təminat verir.

Альгиантные маски – легендарная формула красоты!
Российскому рынку хорошо знаком бренд GL, гарантирующий высочайшее качество продукции. На базе собственного завода и двух лабораторий мы уже около двадцати лет производим профессиональные косметические продукты. В данный  момент наше предприятие снабжает продукцией сто семьдесят компаний России, Казахстана, Киргизии, Беларуси, Турции, Ирана. С нами сотрудничают, на нас работают академики, профессора, а это значит, что продукция крайне серьезная! Теперь вот впервые посетили Азербайджан с конкретной целью – найти партнеров для расширения рынка.
Наша продукция стимулирует регенерацию клеток, защищает лицо от воздействия неблагоприятных факторов внешней среды, увлажняет и насыщает витаминами кожу, снимает воспаления и шелушения, корректирует овал лица, придает коже упругость и эластичность, и многое другое. Подходит для любого типа кожи.
Здесь, на выставке красоты, мы единственные со своими уникальными предложениями по бьюти индустрии – например, экспонируем альгинантные маски. Это готовый продукт, который поступает в компании по контрактному соглашению, в зависимости от договора фасовка производится на нашем предприятии или у заказчика.
Мы плотно работаем с профильными лабораториями Англии, Франции, Германии, Монако. Это сотрудничество обеспечивает успешные передовые разработки в области бьюти.