"JEANMISHEL" brendinin üstünlükləri
JEANMISHEL iyirmi illik təcrübəyə malik olan Rusiya dekorativ kosmetika və dırnaq məhsulları brendidir. Brendimiz Belarus, Qazaxıstan, Qırğızıstan kimi ölkələr üçün kosmetika məhsullarının istehsalçısıdır.
Başlanğıcda şirkətimiz lakların istehsalı ilə məşğul olurdu. Rəngli laklar və dırnaq üçün vasitələrin tərkibində dırnaq lövhəsinə qulluq edən, onu bərpa edən, qidalandıran aktiv komponentlər var. Məhsul çeşidinə həmçinin dodaq parıldadıcıları, göz və qaşlar üçün tuşlar, sürmələr daxildir ki, bu da xanımlara həm təbii gündəlik, həm də möhtəşəm axşam görünüşü yaratmağa imkan verir. Brendimizin məhsulları qadınların fərdiliyini vurğulamağa imkan yaradır. "JEANMISHEL"in əsas üstünlükləri qiymət və keyfiyyətin optimal nisbəti, yəni münasib qiymətə yüksək keyfiyyətdir. Buna görə də "LETUAL", "ZOLOTOE YABLOKO" kimi mağazalarda satış üzrə birinci yeri tuturuq.
Lak çeşidlərimizi genişləndirməyə və dəbdə olan rəngləri əlavə etməyə çalışırıq. "Beauty Azerbaijan" sərgisində yeni məhsullar təqdim olunur: neon, donuq və nyud çalarlar çox populyardır.
“JEANMISHEL” kosmetikasının Bakıya tədarük edilməsi üçün sərgidə öz brendimizi Azərbaycan bazarına təqdim etməyi və digər ölkələrlə tərəfdaşlıq əlaqələri bağlamağı qarşımıza vəzifə qoymuşuq. Bundan əlavə, daha yaxşı keyfiyyət axtarışında olaraq həmişə düzgün xammal tədarükçüləri ilə maraqlanırıq.

Advantages of JEANMISHEL
JEANMISHEL is a Russian brand of decorative cosmetics and nail products with more than two decades of experience. We produce cosmetics for such countries as Belarus, Kazakhstan, Kyrgyzstan.
We originally started with nail polishes; such colored polishes and other nail products contain active components that care for, restore, and nourish the plate. Our slate also includes lip glosses, mascaras, and eyeliners, which allow ladies to create a natural everyday or a spectacular evening look. Our brand's products make it easy to highlight a woman's individuality. The main advantage JEANMISHEL offers is the optimal price-quality ratio, that is, high quality at an affordable price. We therefore hold top spots by sales in such stores as L'Etuale and Golden Apple.
We are working to expand and add trendy colors to our range of polishes. We have showcased our brandnew products at the exhibition: neon, matte, and nude lines, which enjoy great popularity.
We are set to present our brand to the Azerbaijani market at the exhibition and set up partnership with other countries so that we can supply JEANMISHEL cosmetics to Baku. Besides, always in search of better quality, we are interested in meeting suppliers of quality raw materials.