Gözəllik sənayesi bazarında aeroqrafiya lideri
"TERMISH" aeroqrafiya və manikür üçün peşəkar materialları hazırlayan və istehsal edən şirkətdir. 18 tərəfdaş ölkə öz nüfuzunu bizə etibar edir. Şirkətimiz gözəllik sənayesi bazarının aeroqrafiya bölməsində inamla lider mövqe tutur. Beş ildir ki, ən populyar və tələb olunan kursları hazırlayır və tədris edirik, proqramlarımızı mütəmadi olaraq yeniləyirik, kurslarda dırnaq ustası peşəsinin bütün sirlərini məmnuniyyətlə paylaşır və ötürürük.
2019-cu ildə "TERMISH" şirkəti gözəllik bazarına peşəkarlar üçün xüsusi gel sistemi xəttini buraxdı: poliqellər, gel-laklar, bazalar, üst cilalar, həmçinin manikür ustasının işində lazım olan mayelər.
Bütün məhsullar "TERMISH" şirkətinin rus mütəxəssislərinin ciddi nəzarəti altında istehsal olunur və texniki nəzarət şöbəsində satışqabağı hazırlıqdan keçir. "TERMISH" şirkətinin sertifikatlı məhsullarını rəsmi nümayəndələrdən satın alaraq, onların keyfiyyətinə və həqiqiliyinə əmin ola bilərsiniz.
"Beauty Azerbaijan" sərgisindən gözləntilər Bakıda tərəfdaşların axtarışı ilə bağlıdır. Məhsullarımız premium seqmentdə olduğundan dırnaq xidməti ustalarının sahəsini genişləndirməyə çalışırıq. Bundan əlavə, qadınlara şirkətimizin keyfiyyətli məhsullarını təqdim etmək istəyirik. Məqsədimiz sərgidə ortaqlar tapmaq, müqavilə bağlamaq və gələcəkdə Azərbaycanda səmərəli əməkdaşlıq etməkdir.

Лидер аэрографии на рынке бьюти-индустрии
Компания TERMISH является разработчиком и производителем профессиональных материалов для аэрографии и маникюра. Нам доверяют свою репутацию 18 стран партнёров. Наша компания уверенно занимает лидирующие позиции в блоке аэрографии на рынке бьюти-индустрии. На протяжении пяти лет мы разрабатываем и преподаем самые популярные и востребованные курсы, регулярно обновляем наши программы, с радостью делимся и передаём все секреты профессии мастера ногтевого сервиса на курсах.
В 2019 году компания TERMISH выпустила на бьюти рынок специализированную линейку гелевых систем для профессионалов: полигели, гель-лаки, базы, топы, а также жидкости, необходимые в работе мастера маникюра.
Вся продукция выпускается под строгим контролем российских специалистов компании TERMISH и проходит предпродажную подготовку в отделе технического контроля. Приобретая сертифицированную продукцию TERMISH у официальных представителей, вы можете быть уверены в её качестве и подлинности.
Ожидание от выставки Beauty Azerbaijan связано с поиском партнёров в Баку. Стремимся расширить площади мастеров ногтевого сервиса, так как наша продукция премиум-сегмента. Кроме того, хочется дарить женщинам качественную продукцию от нашей компании. Наша цель – найти компаньонов на выставке, заключить контракт и плодотворно сотрудничать в дальнейшем в Азербайджане.