Gözəllik sənayesi bazarında aeroqrafiya lideri
"TERMISH" aeroqrafiya və manikür üçün peşəkar materialları hazırlayan və istehsal edən şirkətdir. 18 tərəfdaş ölkə öz nüfuzunu bizə etibar edir. Şirkətimiz gözəllik sənayesi bazarının aeroqrafiya bölməsində inamla lider mövqe tutur. Beş ildir ki, ən populyar və tələb olunan kursları hazırlayır və tədris edirik, proqramlarımızı mütəmadi olaraq yeniləyirik, kurslarda dırnaq ustası peşəsinin bütün sirlərini məmnuniyyətlə paylaşır və ötürürük.
2019-cu ildə "TERMISH" şirkəti gözəllik bazarına peşəkarlar üçün xüsusi gel sistemi xəttini buraxdı: poliqellər, gel-laklar, bazalar, üst cilalar, həmçinin manikür ustasının işində lazım olan mayelər.
Bütün məhsullar "TERMISH" şirkətinin rus mütəxəssislərinin ciddi nəzarəti altında istehsal olunur və texniki nəzarət şöbəsində satışqabağı hazırlıqdan keçir. "TERMISH" şirkətinin sertifikatlı məhsullarını rəsmi nümayəndələrdən satın alaraq, onların keyfiyyətinə və həqiqiliyinə əmin ola bilərsiniz.
"Beauty Azerbaijan" sərgisindən gözləntilər Bakıda tərəfdaşların axtarışı ilə bağlıdır. Məhsullarımız premium seqmentdə olduğundan dırnaq xidməti ustalarının sahəsini genişləndirməyə çalışırıq. Bundan əlavə, qadınlara şirkətimizin keyfiyyətli məhsullarını təqdim etmək istəyirik. Məqsədimiz sərgidə ortaqlar tapmaq, müqavilə bağlamaq və gələcəkdə Azərbaycanda səmərəli əməkdaşlıq etməkdir.

Airbrushing leader in the beauty industry market
TERMISH is a developer and manufacturer of professional materials for airbrushing and manicures. 18 partner countries trust us with their reputation; our company confidently secures a leading position in the airbrushing sector of the beauty industry market. For five years, we have been developing and delivering most popular and demanded courses, regularly updating our programs, and happily sharing and passing on all the secrets of the nail service profession as part of our courses.
In 2019, TERMISH released a specialized line of gel systems for the beauty market professionals: polygels, gel polishes, bases, tops, and liquids necessary in a manicurist's work.
All products are manufactured under the strict control of TERMISH's Russian specialists and is subjected to pre-sale inspection by our QC department. Purchasing certified TERMISH products from official representatives, you can be sure they are high quality and authentic items.
Our expectations from Beauty Azerbaijan include finding partners in Baku; we strive to expand the area of nail service specialists, as our products are in the premium segment. It is our desire to give women quality products from our company. Our objective is to find potential partners at the exhibition, strike an agreement, and work to our mutual benefit in Azerbaijan.